Harmonogram zápisů do magisterských programů PEF

Termín zápisu do magisterských programů PEF: 9. 7. 2021

K zápisu se uchazeč dostaví vybaven respirátorem, s sebou si přinese:

1) občanský průkaz, cizinci pas,
2) originál bakalářského diplomu a jeho prostou kopii, cizinci doklad o nostrifikaci vzdělání a jeho prostou kopii, originály dokladů budou vráceny uchazeči. Uchazečům-absolventům bakalářského studia PEF z února a června 2021 ověří diplomy v IS školy studijní oddělení,
3) psací potřeby,

Aby mohl být uchazeč zapsán ke studiu je nutné, aby potvrdil zájem o studium v návratce (is.czu.cz/navratka).

Student má povinnost dostavit se k zápisu podle určeného harmonogramu viz obrázek v příloze.

Pokud se uchazeč nemůže zápisu účastnit, zašle obratem písemnou žádost o náhradní termín zápisu na Studijní oddělení PEF (žádost je k dispozici na http://navazujici.pef.czu.cz), nejpozději však do 17. 7. 2021. Náhradní termín zápisu je stanoven na 2. 9. 2021. Pozvánky nebudou rozesílány. Harmonogram náhradního termínu zápisu bude umístěn opět na http://navazujici.pef.czu.cz.

Podle současných platných opatření (aktuální situaci si před zápisem ověřte na https://aktualne.czu.cz ) je osobní přítomnost uchazeče o studium na ČZU možná pouze tehdy:

1. pokud nemá příznaky onemocnění COVID-19 a
  2. podstoupil ve frekvenci stanovené v mimořádném opatření MZDR preventivní RT-PCR test nebo preventivní antigenní test s negativním výsledkem; tato podmínka se považuje za splněnou, pokud student doloží, že:
  1. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní,
  2. byl očkován proti onemocnění COVID-19 a doloží, že
  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka,
  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců,
  • a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19

3. má negativní výsledek POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, které nejsou starší 72 hodin a které byly provedeny poskytovatelem zdravotních služeb.