Podání přihlášky ke studiu

Termíny pro řešení žádostí postupu do 2. a 3. roč. - KOMBINOVANÉ studium

Do ročníku: Datum/ čas / program/ posluchárna 

    14. 9. 2020 

2.   9:00 PAEPK, PAENK - posluchárna EI
13:00 INFOPK, INFONK - posluchárna EI
3.   9:00 PAEK - posluchárna EI
13:00 INFOK - posluchárna EI

  15. 9. 2020

    9:00

Řešení odložení

  • SZB PAEK, INFOK
  • SZZ PAENK, INFONK, PAANK
2. 13:00 PAANK - posluchárna EI

 

  • Studenti, kteří splňují podmínky postupu do vyššího ročníku (minimálně 60 kreditů), budou v IS zapsáni studijní referentkou bez osobní přítomnosti na fakultě.
  • Student, který nesplňuje podmínky postupu do vyššího ročníku (méně než 60 kreditů), má povinnost dostavit se k vyřízení studijních záležitostí v tomto termínu. S sebou přinese podepsaný „Výpis výsledků studia“ z IS (jednostranný tisk, na šířku), na místě si vyplní příslušnou žádost (převod předmětů – má splněno 50 kreditů, ale ne vše, opakování ročníku – nemá splněno 50 kreditů – toto neplatí pro končící ročníky při odložení SZZ).
  • Zapsaní studenti si mohou vyzvednout potvrzení o studiu od 15. 9. 2020 v Infocentru PEF.
 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.