Termíny pro řešení žádostí postupu do 2. a 3. roč. - KOMBINOVANÉ studium

• SZB PAEK, INFOK
  • SZZ PAENK, INFONK, PAANK
2. 13:00 PAANK - posluchárna EI

• Studenti, kteří splňují podmínky postupu do vyššího ročníku (minimálně 60 kreditů), budou v IS zapsáni studijní referentkou bez osobní přítomnosti na fakultě.
  • Student, který nesplňuje podmínky postupu do vyššího ročníku (méně než 60 kreditů), má povinnost dostavit se k vyřízení studijních záležitostí v tomto termínu. S sebou přinese podepsaný „Výpis výsledků studia“ z IS (jednostranný tisk, na šířku), na místě si vyplní příslušnou žádost (převod předmětů – má splněno 50 kreditů, ale ne vše, opakování ročníku – nemá splněno 50 kreditů – toto neplatí pro končící ročníky při odložení SZZ).
  • Zapsaní studenti si mohou vyzvednout potvrzení o studiu od 15. 9. 2020 v Infocentru PEF.