Seznamovací kurz PEF ČZU - začni s náskokem!

Rozlet PEF

Byli jste přijati na Provozně ekonomickou fakultu na ČZU a nevíte co dál?

• Zajímá vás jak to na vysoké škole chodí?
  • Jací budou vaši spolužáci?
  • Chcete poznat areál kampusu a vědět, kde, co najdete?
  • Chcete zažít čtyři dny zábavy, soutěží a najít si nové kamarády?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, máme pro vás skvělý TIP!

Rozlet PEF - seznamovací kurz PEF ČZU pro studenty nastupující do prvních ročníků bakalářského studia.

Kurz je čtyřdenní v termínu 28. až 31. srpna nebo 4. až 7. září 2017 podrobnější informace o najdete v popisu seznamovacího kurzu a nebo se můžete rovnou na Rozlet PEF přihlásit.

Pokud se chcete s námi bavit, podívejte se, jak vypadal loňský ročník Rozletu a hledáte-li důkaz o tom, jak se kurz vydařil, shlédněte reference na náš fakultní seznamovák.

Budeme se těšit, až se společně v září Rozlétneme!

Rozlet PEF Rozlet PEF Rozlet PEF Rozlet PEF

autor: Dominika Mrázková