Mezinárodní zkouška TOEFL ITP

TOEFL ITP (Test of English as a Foreign Language, Institutional Testing Programme)
 
Potřebujete certifikát o úrovni anglického jazyka?

Katedra jazyků PEF ČZU nabízí možnost složení zkoušky TOEFL ITP a získání certifikátu z angličtiny v akademickém prostředí.  Zkouška je vhodná zejména pro zájemce o studium či stáž v zahraničí v  rámci programu Erasmus+. Výsledek zkoušky (počet získaných bodů) je dokladem o úrovni angličtiny (B1-C1). 
 
POZOR - zkouška není totožná s mezinárodně uznávanou zkouškou TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language, Internet Based Testing).
 
Termín konání zkoušky TOEFL ITP: 19.6.2019 od 9:00 (přihlášky jsou přijímány do 17. 5. 2019)
   
Výsledky se dozvíte do dvou týdnů od konání zkoušky a můžete svou úroveň angličtiny prokázat u výběrového řízení na Erasmus+. 
 
Cena zkoušky TOEFL ITP je 2300 Korun. 
 
Podrobné informace o přihlašování a platbě najdete na stránkách katedry jazyků.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.