Podání přihlášky ke studiu

Informace k povinnému online předmětu Úvod do studia 2020/2021

Studenti prvních ročníků prezenčního a kombinovaného studia skládají v prvním semestru online test  z elektronicky vyučovaného povinného předmětu Úvod do studia.

Test je zpřístupněn od 1. 10. 2020. Student musí test absolvovat nejpozději do 30. 11. 2020, kdy budou pedagogičtí gestoři jednotlivých programů kontrolovat výsledky a zapisovat do systému.

K přihlášení na test je nutný klíč. Klíč k zápisu do kurzu je složen ze zkratky programu/oboru a formy studia, kterou student studuje (je zasílán podrobný e-mail do vaší e-mailové schránky).

Pro přihlášení do systému Moodle je nutné využít již změněné heslo z UIS.

Po úspěšném absolvování testu zapisují zápočty do Univerzitního informačního systému (UIS) pedagogičtí gestoři. Studentům doporučujeme po 30. 11. 2020 zkontrolovat zda byl zápočet udělen a v případě nesrovnalostí se obrátit na příslušného gestora (seznam pedagogických gestorů je úmístěn v příloze a také v systému Moodle).