Rozsvícení vánočního stromku na PEF

V pondělí 3. prosince v 17:15 proběhlo rozsvícení vánočního stromku na Provozně ekonomické fakultě. V rámci neformálního a velmi milého předvánočního setkání se konala také charitativní sbírka na podporu nadačního projektu Dobrý anděl, jehož je ČZU v Praze a taktéž i PEF dlouhodobým partnerem.

Pan děkan Ing. Martin Pelikán, Ph.D. za Provozně ekonomickou fakultu předal ještě šek s částkou 27000 Kč na podporu nadačního projektu pro seniory Ježíškova vnoučata. Projekt funguje pod záštitou Českého rozhlasu, také za účasti společnosti Slevomat. Právě zástupkyně této společnosti se akce na PEF zúčastnily a projekt představily. Na webových stránkách www.jeziskovavnoucata.cz může dárce vybrat konkrétní přání (dárek nebo zážitek), které seniorovi poskytne. Částka darovaná fakultou byla původně určená pro paní Janu na nákup pohonného systému k vozíku. Ježíšek byl však rychlejší, a tak peníze potěší paní Olgu, která obdrží polohovací křeslo, a také paní Danielu, pro kterou bude pořízen nový elektrický vozík.

Vánoční atmosféru ze setkání u rozsvícení vánočního stromku PEF nebo také z vánočních trhů před menzou si můžete připomenout v následujícím videu.