Pomohli jsme během znevýhodněným dětem

Zaměstnanci Střediska informačních služeb Provozně ekonomické fakulty se zúčastnili sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou 2016, která se konala ve dnech 8. 9. – 17. 9. 2016 na Letné. Účastníci  vlastním fyzickým úsilím pomohli dětem v nouzi. Stačilo si koupit čip a proběhnout či projít vytyčenou trasu. Za každý kilometr věnovali partneři akce 50 Kč na konto Teribear. Na webu www.teribear.cz můžete najít bližší informace o osobách, kterým se konkrétně pomohlo a jaký je jejich životní příběh, kolik kilometrů bylo uběhnuto jednotlivcem, týmově a celkově a kolik korun bylo letos vybráno.

Za tým SIS PEF ČZU v Praze běželo 10 lidí a přispělo celkovou částkou 15.312,50 Kč. Všem účastníkům děkujeme a věříme, že se v příštím roce tým rozroste o další členy.

 

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.