FactOrEasy® uspělo v soutěži EYES

Ve dnech 30. - 31. 8. 2017 se v hlavním městě Maďarska Budapešti konala mezinárodní soutěž startupových projektů zemí Visegrádské čtyřky (V4). Projekt s názvem Emerging Young EntrepreneurS (EYES) byl financován z fondu spolupráce V4 a jeho cílem je identifikovat nadějné projekty a pomoci jim v jejich rozvoji. V prvním ročníku soutěže EYES reprezentovaly Českou republiku projekty, které postoupily do národního finále. Jmenovitě se jednalo o projekty FactOrEasy®, Dogsie, Woodle a Projekt FIT. Vítězem národního finále se po rozhodnutí mezinárodní poroty stal projekt FactOrEasy®.

O projektech:

FactOrEasy®

Projekt FactOrEasy® je byznys simulace využívající neuronové sítě. Po odehrání simulace je možné identifikovat silné i slabé stránky účastníka simulace a vhodným programem (např. znovu použitím simulace) posunout jejich rozvoj vhodným směrem. Využití simulace je vhodné v development či assessment centrech či při praktické výuce teorie podnikového řízení, ale i strategického managementu.

 Dogsie

Projekt Dogsie je služba pro pejsky a jejich majitele. Každý měsíc jim domů chodí balíček toho nejlepšího, co je na trhu k dispozici. Obsah balíčku je do poslední chvíle tajemstvím, a tak si každý měsíc může páníček v pohodlí domova užít otevírání tajuplné krabice plné dobrot a hraček se svým čtyřnohým přítelem. A jelikož tomuto projektu nejsou lhostejní ani psi co nemají domov, tak Dogsie posílá 20% zisku partnerským spolkům, kteří se o takové pejsky starají. Pokud vás projekt zaujal, podívejte se na jejich webové stránky www.dogsie.cz.

Woodle

Projekt Woodle pochází ze srdce Českého ráje, Turnova, který je obklopen krásnou přírodou. Při realizaci jejich produktů se inspirují právě jedinečným přírodním bohatstvím, kterým tento kraj oplývá. V jejich sortimentu najdete kvalitní dřevěné výrobky, vyráběné převážně ručně, a to od stylových brýlí, přes praktický držák na sluchátka, až například po originální dřevěný motýlek. Díky speciální gravírovací technologii si navíc každý jejich produkt můžete ozdobit vlastním nápisem, jménem nebo oblíbeným číslem.

Projekt 90

90-denní výzva je webový portál, který spojuje online domácí fitness s péčí odborníků na výživu a cvičení. Každý si může vybrat svůj program podle cíle nebo trenéra. Můžete se zaměřit na získání kondice, redukci váhy, zdravá záda nebo cvičit jógu z pohodlí domova. Zároveň k sobě máte člověka, který vás celým programem provádí, dodává motivaci a řeší s vámi všechny aspekty změny životního stylu. Platforma spojuje ty nejlepší trenéry, nutriční terapeuty a lékaře na jednom místě.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.