Březnový den otevřených dveří na PEF ČZU v Praze

Provozně ekonomická fakulta otevřela své dveře 18. 3. 2022 všem zájemcům o studium v akademickém roce 2022/2023. Účastníci se mohli podívat na univerzitní areál, zázemí fakulty a získat důležité informace o studiu na PEF.

Dny otevřených dveří se konaly v pátek od 9:00 do 17:00 v prostorách PEF ČZU v Praze.

PROGRAM

Pátek 18. 3. 2022

  • 10:00 a 12:00 a 16:00 beseda se zástupci fakulty o studijních programech a studiu na PEF – posluchárna EII, EIII,
  • 11:00 a 13:00 a 17:00 procházka fakultou a areálem univerzity očima studenta.

V rámci doprovodného programu mohli zájemci o studium navštívit: 

  • Stánek Zeptej se – studenti PEF jsou připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy týkající se studia na Provozně ekonomické fakultě. 
  • Prezentace laboratoře HUBRU 
Pro velký zájem o den otevřených dveří vás prosíme o zadání e-mailu a  výběr programu, který byste chtěl/a studovat (alespoň jeden).
Jako bonus vám budeme posílat informace, které vám pomohou vybrat si ten správný program a upozornění na důležité termíny přijímacího řízení.


 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.