Prezentace PEF na středních školách

Na kterých středních školách se můžeme společně potkat?

I v letošním roce probíhá společný projekt PEF, FAPPZ, TF a IVP, který má za cíl propagovat fakulty na středních školách. V rámci společné prezentace se zájemci o studium dozví odpovědi na otázky, které je zajímají. Co mohou na fakultách studovat, kdo je bude učit, zda je bude studium bavit a zda mohou vyjet do zahraničí. V současné chvíli probíhá domlouvání termínů prezentací na období prosinec 2019 až březen 2020.

V případě zájmu podpořit prezentaci fakulty na středních školách se mohou zástupci z řad studentů či zaměstnanců PEF rovněž účastnit prezentací na jejich domovské škole. V takovém případě, prosíme, kontaktujte Ing. Janu Pitrovou, e-mail pitrovaj@pef.czu.cz.

 

Domluvené termíny prezentací:

2. 12. 2019

SLANÝ - Gymnázium Václava Beneše Třebízského Slaný

3. 12. 2019

ČESKÁ KAMENICE - Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

4. 12. 2018

ČESKÝ BROD - Gymnázium Český Brod

9. 12. 2019

ČELÁKOVICE - Gymnázium Čelákovice

13. 12. 2019

SEDLČANY - Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany

18. 12. 2019

STŘÍBRO - Gymnázium Stříbro

3. 1. 2020

PRAHA - Troja Trojské Gymnázium

8. 1. 2020

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ - Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.