Lektoři z východu i západu USA na PEF

V druhé polovině října přijeli na PEF lektoři z partnerských univerzit na Floridě a v Kaliforniii za účelem přednáškové činnosti v anglicky vyučovaných studijních oborech. Dr. Herbert Ricardo z floridské Indian River State College zabezpečoval v období od 17. 10. do 21. 10. 2016 blokovou výuku předmětu International Trade pro magisterský obor Business Administration, kterého se účastnilo 30 řádných studentů a 100 studentů programu Erasmus. Prof. Akshay Pottathil z kalifornské San Diego State University vedl na PEF dva blokové workshopy. V týdnu od 17. 10. do 21. 10. 2016 byl touto formou vyučován předmět System Integration pro studenty magisterského oboru Informatics a v následujícím týdnu (24. 10. – 28. 10. 2016) předmět Business Information Systems pro studenty magisterského oboru Business Administration. Nejlepší studenti byli oceněni certifikátem stvrzujícím garanci workshopu prestižním Centre for Information Convergence and Strategy při San Diego State University.