3. ročník CZeCH out International Strategy

Oddělení mezinárodních vztahů společně s Katedrou řízení, University of Applied Sciences v Bernu a ACC Solutions uspořádali spojenou výuku předmětu Strategic Management. Výuky se zúčastnilo 29 studentů z Bern University of Applied Sciences a 40 studentů ČZU (studenti magisterských oborů PEF Business Administration, European Agrarian Diplomacy a Erasmus studenti). Celý projekt nesl název CZeCH out International Strategy.

V pondělí 9. 1. 2017 studenty ráno přivítal na PEF doc. Karel Tomšík a krátce jim představil naši univerzitu. Odpoledne studenti pracovali v týmech na společném projektu a šli se podívat do univerzitního pivovaru. V úterý 10. 1. 2017 ráno jeli studenti na domluvenou návštěvu do pobočky ABB v Praze (švýcarská firma, dodávají digitální technologie pro průmysl) a odpoledne dokončili své týmové projekty. Ve středu 11. 1. 2017 probíhaly prezentace  a hodnocení projektů. Hodnocení se za ČZU účastnila Ing. Jana Poláková a Ing. Petra Šeráková, za Bern University of Applied Sciences paní Dr. Marie Brechbühler Pešková (naše absloventka anglického oboru EMN a garantka tohoto předmětu na univerzitě v Bernu) a za ACC Solutions pan Roger Müller (CEO společnosti). Následovalo předávání certifikátů a společná rozlučková večeře v centru Prahy. 

Tomuto projektu předcházela výuka předmětu Strategic Management v zimním semestru. Dr. Marie Brechbühler Pešková učí tento předmět v Bernu a v říjnu 2016 vedla výuku na ČZU v blokovém týdnu, aby se seznámila s našimi studenty, uvedla je do problematiky a rozdělila do týmů. Ing. Jana Poláková pomáhala během zimního semestru s výcvikem ČZU studentů v Praze.

Aktualita

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.