Podání přihlášky ke studiu

KDY:  čtvrtek 23. února 2017 od 10:00  do 16:00

KDE:  Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze - Atrium PEF

CO:   Veletrh pracovních příležitostí PEF

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze pořádá ve svých prostorách Veletrh pracovních příležitostí. Jedná se o jednodenní workshop, na kterém se setkávají studenti a absolventi Provozně ekonomické fakulty (PEF) a zástupci významných českých i nadnárodních firem.

Studenti mají možnost se osobně setkat a pohovořit si o pracovních nabídkách, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.

Podrobnější informace a fotogalerii z minulých let naleznete na stránkách JOBS PEF