Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 20. 3. 2017 do 24. 3. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Prof. William O'brien

Worcester State University (Massachusetts, USA)

Bloková výuka předmětu Statistics II v angličtině pro druhý ročník bakalářského oboru Economics and Management a předmětu Economic Policies pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Roger Knott

Loughborough University (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Data and Knowledge Modeling pro první ročník bakalářského programu Informatics a předmětu Database and Knowledge IS v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského programu Informatics. Určeno pro studenty programu Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Yuri Seo

Victoria University of Wellington (Nový Zéland)

Bloková výuka předmětu Marketing Communication v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).