Zahraniční návštěvy a hostující lektoři na PEF

V týdnu od 27. 3. 2017 do 31. 3. 2017 na fakultu přijíždějí tito hosté, které u nás vítáme:

  • Dr. David McKevitt

University College Cork (Irsko)

Bloková výuka předmětu Wholesale and Retail Trade v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského oboru Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Guan Chong Hock

University of Malaya in Kuala Lumpur (Malajsie)

Bloková výuka předmětu Environmental Economics v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského programu Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Prof. Alain Bogé

Lyon University (Francie)

Institut d'Administration des Entreprises

Bloková výuka předmětu Foreign Policy and International Relations v angličtině pro první ročník navazujícího magisterského programu European Agrarian Diplomacy. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF nebo na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Peter Bednar

University of Portsmouth, School of Computing (Velká Británie)

Bloková výuka předmětu Decision Support Systems pro první ročník navazujícího magisterského programu Economics and Management a druhý ročník navazujícího magisterského programu Informatics. Určeno pro studenty programu Economics and Management a Systems Engineering and Informatics, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Prof. Akshay Pottathil

San Diego State University (USA)

Bloková výuka předmětu Strategy of Information Systems v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského programu Business Administration. Určeno pro studenty programu Economics Policy and Administration, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Dr. Eric Griette 

Catholic University of Lyon, Financial Management (Francie)

Bloková výuka předmětu International Finance v angličtině pro druhý ročník navazujícího magisterského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).

  • Prof. Eamon Lenihan

(Irsko)

Bloková výuka předmětu Trade and Commerce v angličtině pro druhý ročník bakalářského oboru Economics and Management. Určeno pro studenty programu Economics and Management, případně pro další zájemce (bližší informace o časech a místnostech na zahraničním oddělení PEF a na webových stránkách http://msc.pef.czu.cz).