Martin Dvořák

Martin DvořákMartin Dvořák, absolvent magisterského oboru European Agrarian Diplomacy a doktorského obrou Management, začal již v rámci studia na univerzitě vytvářet vlastní internetové projekty. Svou první softwarovou firmu založil se společníky během doktorského studia a v „kancelářích“, ve sklepních prostorech jednoho z domů na Suchdole, postupně začali nabírat další spolupracovníky programátory - ostatní studenty univerzity. Firma rostla a v okamžiku, kdy dosáhla její velikost takové úrovně, že bylo třeba si pronajmout třípatrový dům, rozhodl se Martin Dvořák svůj podíl prodat.

Následovaly další úspěšné start-upové projekty například SW pro tablety, seznamka, která získala investici v pořadu Den D a projekt online jazykového vzdělávání, který se po 4 letech stal českou tržní jedničkou s 50 tisíci platícími zákazníky. Martin Dvořák je v současné chvíli v roli investora, krizového manažera a marketingového odborníka, který stále hledá nové příležitosti.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.