Podání přihlášky ke studiu

Zákaznická databáze: černá díra nebo zlatý důl informací?

Termín konání:  čtvrtek 16. 3. 2017 od 11:00 do 14:00 hod.

Místo konání:    pro velký zájem se přednáška bude konat v posluchárně EIV na PEF

Přednášející:     Michal Čičo, vedoucí analytického CRM Air Bank a.s.

Určeno pro:       studenty, doktorandy, pedagogy

"V každém odvětví podnikání vznikají o zákaznících spousty různých dat, ať už generovaných samotnými zákazníky anebo jejich chováním. Každé marketingové i prodejní oddělení potřebuje znát svého zákazníka co nejlépe, aby zákazníkovi mohlo nabídnout ten nejvhodnější produkt ve správný čas. Umí ale tato zákaznická data firmy náležitě využívat? K čemu a jak je využívají, jaký je potenciál získaných dat, jaká jsou úskalí práce se zákaznickými daty? Nahlédneme pod pokličku do telekomunikačního, bankovního a pojišťovnického odvětví a jejich práce se zákaznickými daty."

Pořádající útvar: Katedra statistiky

Bližší informace: prochazkova@pef.czu.cz