Podání přihlášky ke studiu

Úřední hodiny Studijního oddělení PEF o prázdninách

Studijní oddělení PEF - úřední hodiny o prázdninách:
  • 7. 7. – 9. 7. 2021 Zápisy uchazečů do studia po přijímacím řízení, běžný provoz SO je výrazně omezen pouze na elektronickou komunikaci s referentkami.

•  12. 7. – 16. 7. 2021 Promoce PEF Aula, běžný provoz SO je výrazně omezen pouze na elektronickou komunikaci s referentkami.

V ostatních dnech probíhá nadále elektronická komunikace a vyřizování studijní agendy.

•  26. 7. – 6. 8. 2021 Fakulta je z technických důvodů uzavřena, SO mimo provoz.

•  9. – 31. 8. 2021 V těchto dnech probíhá nadále elektronická komunikace a vyřizování studijní agendy.

INFOCENTRUM PEF MIMO PROVOZ do 10. 9. 2021.