Podání přihlášky ke studiu

Účetní terminologie v angličtině

Katedra obchodu a financí PEF pořádá kurz Účetní terminologie v angličtině s důrazem na položky výkazů účetní závěrky.

KDY: pátek 22. 11. 2019 (14:00 – 18:00)

KDE: budova PEF, místnost E IV

Přednášející: Ing. Enikő Lőrinczová, Ph.D., pedagog katedry obchodu a financí

Cena kurzu: 800,- Kč vč. DPH (nutno uhradit nejpozději do 19. 11. 2019, na účet č. 9021-6325762/0800, variabilní symbol: 119072 s uvedením jména a příjmení účastníka)

Závazné přihlášky posílejte na e-mail Ing. Markéty Beranové: mberanova@pef.czu.cz do 18. 11. 2019.

Kurz je určen pro studenty PEF a ostatní zájemce.

Účastník kurzu obdrží:
  • Tištěné materiály (výkazy + cvičení)
  • Certifikát o absolvování kurzu

Podrobnosti o kurzu a program naleznete v příloze.