Třetí díl série CareerTalks na téma Elevator Pitch

Zajímá vás co je tzv. prezentace ve výtahu (Elevator Pitch) a jak ji využít ve vašem profesním životě či jako uplatňovanou formu přijímacího pohovoru na vaši vysněnou pozici? Přihlaste se na online diskuzi CareerTalks!

Kdy: 23. 3. 2021 od 10:00 do 11:30

Kde: online MS Teams

Nepropásněte třetí díl série online diskusí CareerTalks, které se tentokrát zaměří na Elevator Pitch. O tom, jak získat pozornost během několika vteřin, si budeme povídat s Jiřím Hübnerem ze společnosti Coca-Cola a Alenou Hroncovou z České spořitelny.

Více informací a přihlášení na stránce JOBS PEF .