Termíny pro řešení žádostí s odklady státních zkoušek

Ročník: Datum/ čas / program/ posluchárna
 3. (Bc.)    10. 9. 2020 - Bakalářské prezenční studium

PaE

- posluchárna EI

PaA

- posluchárna EII

INFO, HKS, SYI

- posluchárna EIII

BA, EM, INFOA

- posluchárna EIV

2. (Ing.)    11. 9. 2020 - Magisterské prezenční studium

PaEN

- posluchárna EI

PaAN, VSRRN

- posluchárna EII

INFON, HKSN, SYIN, PRN

- posluchárna EIII

BAN, EADAN, EMN, INFOAN

- posluchárna EIV

• Student s sebou přinese podepsaný výpis známek z IS (jednostranný tisk, na šířku), na místě si vyplní příslušnou žádost (převod předmětů, opakování ročníku).
  • Student má povinnost dostavit se k vyřízení studijních záležitostí v tomto termínu.