Den otevřených dveří PEF pro zájemce o studium v akademickém roce 2023/2024

Provozně ekonomická fakulta otevře své dveře 11. listopadu 2022 všem zájemcům o studium v akademickém roce 2023/2024.

Den otevřených dveří se koná v pátek od 9:00 do 17:00 v prostorách PEF ČZU v Praze.

PROGRAM

• 9:30 a 11:30 a 13:00 - Informační schůzka o studiu a příjímacím řízení na PEF - v místnosti EIII
  • 10:00 12:00 a 13:30 - Prohlídka fakulty, laboratoří a studijních prostor

V rámci doprovodného programu mohou zájemci o studium navštívit:

• Stánek Zeptej se – studenti PEF jsou připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy týkající se studia na Provozně ekonomické fakultě.
  • Budete si moci zakoupit literaturu se vzorovými testy a řešenými příklady jak z matematiky, tak z cizího jazyka (angličtina nebo němčina) pro přípravu k přijímacím zkouškám.
  • Prohlídka:
    HUBRU -
    laboratoř VR a laboratoř použitelnosti,
    Colaboration roooms - unikátní prostory pro učení, spolupráci na týmových projektech
    Creative room - speciální výukový prostor, který  je využíván zejména pro předměty orientované na projektové řízení
    Laboratoř multimédií
    Laboratoř IoT

Pokud máte zájem o prohlídku fakulty, laboratoří a studijních prostor, rezervujte si své místo. Počet míst na prohlídce jsme museli z kapacitních důvodů omezit. Když nám necháte svůj e-mail a vyberete si čas, zarezervujete si své místo.

Zároveň vám pošleme vzorové testy k přijímacímu řízení a odkaz na přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky.

Rezervovat termín

Nemůžete přijít? Pošlete nám svůj e-mail přes tlačítko Registrovat se a my vám pošleme upozornění na další termín. Navíc vám pošleme pár informací o přijímacím řízení, a to vč. vzorových testů a odkazu na přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky.

Registrovat se