Zveme Vás na Den otevřených dveří

Provozně ekonomická fakulta otevírá své dveře 23. 11. 2018 všem zájemcům o studium v akademickém roce 2019/2020. Přijďte se podívat na univerzitní areál, zázemí fakulty a získejte důležité informace o studiu na PEF.

Den otevřených dveří probíhá od 9:00 do 13:00 v prostorách PEF ČZU v Praze. Nenechte si ujít besedu s děkanem fakulty od 11:00 v posluchárně EI. Od 12:00 se můžete zúčastnit procházky areálem univerzity. V rámci programu Dne otevřených dveří můžete také navštívit skutečnou přednášku nebo se zúčastnit zábavné online hry.

Jak se k nám dostanete?

Areál České zemědělské univerzity je velmi dobře dostupný nejen městskou hromadnou dopravou, ale i jinými způsoby dopravy. Z centra Prahy je nejrychlejší trasa metrem A do stanice Dejvická, odkud navazují autobusy č. 107 nebo 147 jedoucí na Suchdol. Ze zastávky Zemědělská univerzita se lze pak snadno přes nejbližší křižovatku dostat pěšky do areálu ČZU a podle navigační tabule dojít až k budově Provozně ekonomické fakulty.