Podání přihlášky ke studiu

Vítejte na PEF ČZU v Praze

Vážené studentky, vážení studenti,

vítejte na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Jsme velmi rádi, že jste si vybrali právě naši fakultu a současně Vám gratulujeme k přijetí do prvního ročníku. A jelikož chápeme, že první semestr může být pro někoho náročnější na rozkoukání, zjišťování informací a celkově zapojení se do dění školy, připravili jsme si pro Vás pár užitečných tipů a rad, díky kterým budete během svého studia „v obraze“. Budete díky nim vědět, kdy a kde je např. zajímavá přednáška nebo třeba super party.

Co se týče „prvních kroků“ na škole, doporučujeme navštívit web Jsem Prvák. Jedná se o web obsahující shrnující všechny důležité informace pro prváky.

Dále jsou na FB vytvořeny skupiny speciálně pro studenty nastupující do prvních ročníků:  

 

Prváci PEF ČZU Bc. 2022/2023 
Skupina určená pro studenty nastupující do prvních ročníků bakalářského studia PEF 2022/2023. 

Prváci PEF ČZU Ing. 2022/2023
Skupina určená pro studenty nastupující do prvních ročníků magisterského studia PEF 2022/2023. 

Dále pro více informací sledujte: 

Facebook

Instagram

Twitter

LinkedIn  

TikTok 

A co se týče vědeckého dění na škole, doporučujeme sledovat web Živá Univerzita, který přináší rozhovory s osobnostmi ČZU, novinky ze světa vědy a výzkumu, studia, ale i zajímavosti z univerzitního dění. 

Pevně věříme, že si užijete léto a budeme se na Vás těšit na začátku školního roku.

Tým PEF!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.