Workshop Studium pro praxi - praxe pro studium

Centrum kariérového a profesního poradenství PEF pořádá již 3. ročník diskuzní platformy zástupců praxe, zejména pracovníků HR a expertů na spolupráci s vysokými školami,  vedení a zástupců kateder PEF, nad aktuálními potřebami zaměstnavatelů a novými trendy ve výuce se zvyšováním odborné erudice studentů.

Termín: 26. 9. 2023
Čas: 9:00 - 15:00
Místo: Budova PEF
Přihlášení nejpozději do: 13. 9. 2023

Program akce

9:00 Zahájení úvodní slovo děkana fakulty (doc. ing. Tomáš Šubrt, Ph.D.)
  9:15 Seznámení s programem
  9:20 Představení fakulty proděkan pro strategii a rozvoj PEF (ing. Roman Kvasnička, Ph.D.)
  9:35 Prostor pro dotazy
  9:45 Prezentace kateder PEF
10:30 Pausa
10:45 Prezentace firem
12:00 Oběd
13:00 Anketa k formám spolupráce
13:20 Závěrečné slovo děkana fakulty
13:30 Diskuze a networking

Možnost přihlášení do 13. 9. 2023 přes registrační formulář, odhlášení e-mailem na cejpova@pef.czu.cz / bobkova@pef.czu.cz nejpozději do 13. 9. 2023.

Více informací o workshopu najdete ZDE.