PEF připravuje kurzy Evyna pro maminky

Jste na mateřské či rodičovské dovolené? PEF ČZU pro Vás připravila on-line kurzy bez nutnosti kamkoliv docházet...

Do úspěšného projektu  EVYNA  řešeného v roce 2015 se zapojilo více než 300 maminek na mateřské dovolené.  Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu o on-line kurzy, které lze studovat na mateřské či rodičovské dovolené, se Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze rozhodla nabídnout  eLearningové studium s finančním příspěvkem účastníků i v roce 2016. Podrobnosti o podmínkách studia naleznete na webových stránkách https://www.evyna.cz.

Novinkou oproti předešlým kurzům je možnost studovat nejen z Vašeho počítače, ale také prostřednictvím mobilního telefonu s operačním systém Android a Windows Phone a v blízké době také iOS. Další úžasnou zprávou je, že kurzy jsou určeny pro maminky a tatínky v celé České republice.

A na jaké kurzy se můžete přihlásit?
- Účetnictví a daně
- Podnikání – založení firmy
- Pracovní právo
- Komunikace a sebeprezentace
- Obchodní angličtina
- Informatika
- Pokročilé využití MS Excel a MS Word

Pokud Vás nabídka kurzů oslovila, neváhejte a přihlaste se na stránkách www.evyna.cz/registrace nebo kontaktujte Ing. Evu Kánskou,  email: evyna@evyna.cz, tel.: 224 382 277 v případě jakýchkoliv dotazů.

Evyna