Den otevřených dveří v listopadu 2019

Provozně ekonomická fakulta otevírá své dveře 22. 11. 2019 všem zájemcům o studium v akademickém roce 2020/2021. Přijďte se podívat na univerzitní areál, zázemí fakulty a získejte důležité informace o studiu na PEF.

Den otevřených dveří probíhá od 9:00 do 13:00 v prostorách PEF ČZU v Praze.

Program:
  • 10:00 beseda se zástupci fakulty o studijních oborech a studiu na PEF - posluchárna E III,
  • 11:00 organizovaná procházka areálem univerzity,

V rámci doprovodného programu můžete navštívit:
  • Stánek Zeptej se,
  • laboratoř virtuální reality a vyzkoušet si VR prostředí kdykoliv v čase od 10:00 do 13:00 v místnosti E333,
  • přednášky na zkoušku
      - 8:45 - SIC Kongresový sál - Věda, filosofie a společnost,
      - 10:30 - TI - Ekonomicko matematické metody II,
                      EII - Globální marketing,
      - 12:15 - EI - Statistika I.

Jak se k nám dostanete?

Areál České zemědělské univerzity je velmi dobře dostupný nejen městskou hromadnou dopravou, ale i jinými způsoby dopravy. Z centra Prahy je nejrychlejší trasa metrem A do stanice Dejvická, odkud navazují autobusy č. 107 nebo 147 jedoucí na Suchdol. Ze zastávky Zemědělská univerzita se lze pak snadno přes nejbližší křižovatku dostat pěšky do areálu ČZU a podle navigační tabule dojít až k budově Provozně ekonomické fakulty.